Vereniging voor Pianotechnici Nederland

groter lettertypekleiner lettertypereset
Schrijf nieuw topic
<< Begin < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>
Antwoord:Piano, Jos. Kulb Dresden
Date: 2010/09/25 18:31 By: Petra Status: Bezoeker  
 
Wederom bedankt voor het antwoord. Ik heb inmiddels een nummer gevonden, weet alleen niet wat voor nummer het is, wat het inhoud. Er staat 1389 in de piano. Als ik de klep optil en het stuk weg haal wat boven de toetsen zit. Zit ie ongeveer een paar centimeter onder de klep.
Ik hoop dat jullie mij nog verder kunnen helpen, ik ben erg nieuwsgierig naar deze piano!
reageer | citeer

Antwoord:Piano, Jos. Kulb Dresden
Date: 2010/09/27 00:26 By: Petra Status: Bezoeker  
 
Niemand die verder wat meer informatie heeft?
reageer | citeer

Antwoord:Piano, Jos. Kulb Dresden
Date: 2010/09/27 09:02 By: schaaf43 Status: Bezoeker  
 
Moderator

Berichten: 170
graphgraph
Petra,

Dat nummer kan het serienummer zijn, maar er zijn van deze fabrikant geen serienummer-lijsten dus met dit nummer kom je niet verder.
Alleen via een mechanieknummer kun je eventueel nog iets meer te weten komen, zie m'n vorige bericht.
Wil je een redelijke indruk van de kwaliteit van je instrument krijgen raadpleeg dan een van de VvPN leden die in je buurt wonen. Gebruik daarvoor de knop "zoek een pianovakman".

Vincent
reageer | citeer

Antwoord:Piano, Jos. Kulb Dresden
Date: 2011/12/24 14:26 By: Emmy Status: Bezoeker  
 
Ook wij hebben een Jos.Kulb piano gehad. Volgens de stemmer een nog geheel origineel exemplaar met ivoren toetsen. En 2 vergulde ronde plaatjes op de deksel.De onze is wortelnoten gefineerd (dus bruin) en speelde heel goed met mooi geluid. We lieten hem jaarlijks stemmen.
Alleen de demper moet nog nagekeken.
Vandaag hebben we hem omgeruild voor een nog oudere piano uit 1820.
Mocht de restauratie niet gelukt zijn en zou je nog interesse hebben in een goed onderhouden Kulb, dan staat hij op de Westfriese Beurs in Oosterblokker. Vlakbij Hoorn.
reageer | citeer

<< Begin < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>
Schrijf nieuw topic
bottom