Vereniging voor Pianotechnici Nederland

Vereniging voor Pianotechnici Nederland

Lettertype vergroten Lettertype verkleinen Lettertype reset

Cronjob weekly

DRY RUN: Het is geen vrijdagavond tussen 19:00 en 21:00 uur.

OPSOMMING:

Alleen voor VvPN leden
Piano zoek door Arnold Holtkamp (3 reacties)
gebroken kamstiften door Ton van Wijk (18 reacties)
Steinway C of D gezocht door Peter Kaldenbach (0 reacties)
Frame te ver opgeschuurd / gezandstraald? door Peter Kaldenbach (3 reacties)
Wel/niet nieuwe dempers/agraffes bij besnaren door Cor de Jongh (0 reacties)

ZOGENAAMD Verstuurd naar Nico Nuitten (info@noton.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ruud van Thiel (ageofruud@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar René Bakker (bakker.rene@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Pascal Reijmers (reijmers_pb@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Erik Hillenga (erikhillenga@mac.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Hans van de Roer (roer@kpnplanet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Nicolien Kerkmeester (nicolien@pianoscala.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Arnold Holtkamp (arnoldh@kabelfoon.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Vincent Spannenburg (vincent@muziekhuisspannenburg.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Henny Rouw (hpjrouw@tele2.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Laurens Hofstra (info@hofstrapianotechniek.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Sander Groot (s.a.degroot@versatel.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Onno Bijlmer (o.f.bijlmer@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar George Stanciu (gmutrecht@ziggo.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frans Sedee (stemvork@xs4all.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar René Zwezerijnen (info@pianoos.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Richard van der Brink 2 (richard@arrowdesign.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ingeborg van den Ham-Ernst (pianostemmen@home.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Lucas van den Berg (lucas_vd_berg@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ruud Prast (ruudprast@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marijn Verrijt (marijn.verrijt@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Richard 3 van der Brink 3 (richard@arrowdesign.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Richard van der Brink (info@arrowdesign.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar M de Groot (info@veldsla.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Bert van der Laan (hbvdlaan@planet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marinus Staal (mstaal@live.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Theo van Nimwegen (tc.vannimwegen@filternet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frank Bonarius (info@andriessenpiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jan Huijbers (info@piano-technica.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frits Erkelens (frits.erkelens@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frans Dijkstra (dijkstra-ferguson@zonnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Annemarie Pauw (annemariepauw@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Loes Vossen (loesvossen@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Cor de Jongh (info@dejonghpiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Hans van der Wateren (hvanderwateren@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Karin van Kerkwijk (info@vankerkwijk.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ruud Legdeur (info@ruudlegdeur.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Gerhard Nijkamp (gjanijkamp@online.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Theo Kobald (kobaldpianos@planet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Benny Cox (benny_elke@telenet.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Bernard Mobach (info@mobachpiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Robert Hutten (robert@hutten.nu)
ZOGENAAMD Verstuurd naar M vL (mvanloon@xs4all.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Simon Jorritsma (s.jorritsma@hmcollege.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Mattieu van der Bijl (thieuvanderbijl@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Willem Baijs (administratie@pianobaijs.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Nynke van der Wal (nynkevanderwal@live.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Karsten Paludanus (karsten1011@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Christ van Leest (info@vanhoorn.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jan-Gert Vink (jgvink@pianovisions.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Stephan van Meirhaeghe (info@svmpianos.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Goswin de Smet (info@pianoateljee.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Sjoerd Heijda (info@sjoerdheijda.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ron Oudshoorn (oudsh@xs4all.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Philip Schumer (p.schumer@schumer.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jef Slijderink (info@slijderink.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Pieter Verhulst (info@pianoexpertise.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Paul van Haren (prmvh@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Dirk Daanen (dirkdaanen@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Sara Lewensztain (sara@lewensztainpianos.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Wim Heres (w.heres@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marcel den Breejen (m.denbreejen@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jurriaan Saelman (mail@saelmanenkraut.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Richard Emmery (richardemmery@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar René Küttschreutter (post@nederlandspianoatelier.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Huub Dijkmans (info@acustica.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Martijn van Dijk (info@martijn-vandijk.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Centinus Lubberts (lubberts@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marlies Kooy (marlieskooy@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Stephan van der Nagel (stefanvandernagel@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jaap van Diepenbrugge (info@vandiepenbrugge.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Anne Sollie (annesollie2011@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jan van Loo (info@oostendorp-muziek.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Evert Snel (info@evertsnel.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Iwan Leijtens (iwanleijtens@skynet.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar John Coxon (johncoxon@ziggo.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Henk Swager (h.swager@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Anton Hensen (info@pianostemmerede.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Els de Waard (elsdewaard@texel.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Simeon Klompmaker (info@simeonklompmaker.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ard Souman (info@souman.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Just Vrins (just@qualitystrings.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Joop van der Putten (info@pianostemmenzeeland.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Edward Meijer (e.meijer@pianohandel.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Stephen Berhitu (stephen.berhitu@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Henk Edens (henk@edenspiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Koos van Leeuwen (koosvanleeuwen@planet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Sander Bisscheroux (klankwerkplaats@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Berber Poorte (horst722@tomaatnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Peter Roelofsz (peter.roelofsz@kpnplanet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Hugo de Groot (hugodegrootpiano@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Peter Vanhoe (info@pianoservice-vanhoe.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frans Sikkema (info@pianoservice-fs.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Donald van Dorsselaer (donaldvandorsselaer@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Rob van den Broek (Rob@optoon.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Reint Ezenga (eze.pianos@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jan Krüs (info@jankrus.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Fedde Wagenaar (fusse91@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Peter Kaldenbach (peter@kaldenbachpiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marco van Dijk (mvdpiano@home.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Nick Compier (pianostemmer@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Cas Mak (info@casmak.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Arie Lugtenburg (jannielugtenburg@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Sam Duijn (henriettetuil@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frans van de Sande (vdsandepianos@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Seppo Leppälä (finn@worldonline.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Pim Bergen (info@pimpianostemmer.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Romero Kaper (Romerokaper@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Twan Bos (info@pianobos.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Sarah de Vreugd (sarahdevreugd@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ronald de Jong (info@andriessenpiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jan Feijen (info@pianostemmen.frl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Egbert Lamers (E.Lamers04@chello.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jacques Janssen (info@zuidnederlandpianos.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Henk Lansink (contact@lansinkpianoservice.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Eerde Kalsbeek (info@pianostemmer-eerdekalsbeek.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Alex Ros (info@rospianotechniek.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frank Versloot (dcl@xs4all.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marc van Hoorn (info@pianos-vleugels.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marretje van der Lek (marretje@pianoateliervanderlek.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Joop Verhoog (info@verhoogmuziek.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Hendrik Pijpers (info@pijperspianos.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Rein Joor (reinjoor@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Maarten Oranje (maarten.oranje@home.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Maarten Wilbrenninck (info@wildenborgh.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Bram van der Hoorn (bramvdhoorn@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Carolien Dopheide (dopheidesluiter@home.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Danny Boddin (danny.boddin@pandora.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Corné de Haan (dehaanpianotechniek@kpnplanet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Lode Chaerle (lode.chaerle@telenet.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Rob van der Meer (rob@meerpiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Gerben Bisschop (g.bisschop@casema.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Henk Hupkes (henk@fenixmusicfactory.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jan van de Groep (info@piano-groep.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jeroen Pelser (jeroen@pelser.org)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Peter Kestens (peter.kestens2@pandora.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Milo Schekkerman (miloschekkerman@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Paul Kobald (claviertiger@mac.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Leo Kramer (lfkramer@ziggo.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Lucas Blom (lucasblom@casema.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Peter Jonker (jonkerpianos@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Arnold Duin (aduin@upcmail.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Nadia Schumacher (nadia@schumacherpianoservice.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Koen Hogendoorn (koenhogendoorn55@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Sjef Witjes (info@pianomeppel.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar John Meulendijks (jmjmeulendijks@planet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Arjen Scheurwater (a.scheurwater6@upcmail.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Dirk Oosterhoff (info@oosterhoffpiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ehud Loudar (info@ehudloudar.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Cor van Buytene (info@cdklassiek.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Frank Hollander (holpia@planet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Johan Huttinga (info@huttingapiano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Kristof van de Sompel (info@pitchpianoservice.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Peter Joris (pianotuner@telenet.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Marten Snyders (martensnyders@yahoo.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Machiel Spiering (info@orimex.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar André de Groot (andre.degroot@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Cor van der Geer (cwvandergeer@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Dick Oosterhof (Info@depianostemmer.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ortwin Moreau (ortwin@moreau-pianoservice.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Gijs Murray (gijsmurray@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Saskia Baanders (info@baanders-pianostemmen.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Roelien Elgersma (roelien.elgersma@demoespot.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Bram Van den Bosch (vandenboschbram@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Robert van der Steeg (info@robertvandersteeg.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Luis Filipe Malveiro (info@sapema.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Carine Kelderman (carine@pianoplezier.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar David Eysbroek (d.eysbroek@filternet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Gérard van Hazendonk (info@gvh-pianostemmer.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Ton Eijkelkamp (pianotoon@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Erik Kammenga (ekamusic2016@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Leon ten Have (leonth@hush.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Debbie van de Kolk (dvd-kolk@hotmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Dinand Mostert (Dinandmostert@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Carla Douw (cadodo@hetnet.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Minke Strikwerda (f2hmkstrikwerda@live.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Erik Verhulst (pianotemmer@gmail.com)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Willem Vreeken (willem@vreeken-piano.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Paulien Meeuwsen (info@pianoservicepaulien.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Jos Kiebert (J.Kiebert@ypmapianos.nl)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Mark Gijsens (postbus@milton.be)
ZOGENAAMD Verstuurd naar Dries Verhulst (dries@pianosverhulst.be)