Vereniging voor Pianotechnici Nederland

Vereniging voor Pianotechnici Nederland

Lettertype vergroten Lettertype verkleinen Lettertype reset

Leden Naam en Plaats

Bij het klikken op een naam krijgt u ook de gegevens alle collega's in zijn/haar woonplaats te zien.

naam Plaats
Kees Baat Monnickendam
Willem Baijs Haarlem
René Bakker Haarlem
Pim Bergen Delft
Stephen Berhitu Woerden
Mattieu Bijl Eindhoven
Onno-Paul Frodo Bijlmer Amsterdam
Sander Bisscheroux Maastricht 
Jaap Blauwendraat Driebergen
Lucas Blom Waddinxveen
Danny Boddin Ternat (België)
Frank Bonarius Haarlem
Bart Boogaard Amsterdam
Twan Bos Leunen
Bram Bosch Lier (België)
Paul Bouwman Den Haag
Rob Broek s-Hertogenbosch
Cor Buytene Delft
Lode Chaerle Melsele
Henk Cousijn Arnhem
Rik Cox Gouda
John Coxon Huizen
Dirk Daanen Amsterdam
Gijs Dashorst Heemstede
Jan Derksen Schaijk
Jaap Diepenbrugge Dordrecht
Marco Dijk Eygelshoven
Martijn Dijk Rotterdam
Huub Dijkmans Breda
Coen Dongen Dordrecht
Carolien Dopheide Enschede
Donald Dorsselaer Espel
Carla Douw Utrecht
Arnold Duin Wormerveer
Henk Edens Enschede
Theo Eijk Nijkerk
Ton Eijkelkamp Zwolle
Roelien Elgersma Beuningen
Hans Elzinga Hillegom
Rani Emmerik Den Haag
Richard Emmery Dordrecht
Frits Erkelens Feerwerd
David Eysbroek Kampen
Reint Ezenga Appingedam
Ceasar Feijen Amersfoort
Jan Feijen Leeuwarden
Wim Feldhaus Nieuw Weerdinge
Cor Geer Ugchelen
Geerten Gelder Utrecht
Jan Groep Bunschoten
Sander Groot Drachten
Hugo Groot Avenhorn
Corné Haan Apeldoorn
Ingeborg Ham-Ernst Oss
Paul Haren Rossum
Gérard Hazendonk Bunnik
Erik Heide Zwolle
Sjoerd Heijda Almelo
Anton Hensen Ede
Wim Heres Harlingen
Aschwin Herrmansch Sint Willebrord
Erik Hillenga Groningen
Laurens Hofstra Oudehorne
Koen Hogendoorn Aalten
Frank Hollander Arnhem
Arnold Holtkamp Den Hoorn
Marc Hoorn Eindhoven
Jan Huijbers Beegden
Richard Huizen Monnickendam
Henk Hupkes Rotterdam
Johan Huttinga Amsterdam
Walter Iedema Eindhoven
Jacques Janssen Wijchen
Ronald Jong Haarlem
Matthijs Jongepier Amsterdam
Cor Jongh Heerenveen
Peter Jonker Assen
Rein Joor Heemskerk
Simon Jorritsma Haarlem
Peter Kaldenbach Bloemendaal
Eerde Kalsbeek Sint Annaparochie
Erik Kammenga Tolbert
Carine Kelderman Nijmegen
Nicolien Kerkmeester Alkmaar
Karin Kerkwijk Amstelveen
Peter Kestens Roosdaal (België)
Jos Kiebert Alkmaar
Martin Klarić Rotterdam
Daan  Kleinleugenmors Nijkerk
Simeon Klompmaker Arnhem
Paul Kobald Amsterdam
Theo Kobald Apeldoorn
Marlies Kooy Castricum
Leo Kramer Amstelveen
Hans Kramer Amsterdam
Jan Krüs Haalderen
Bob Kuijper Assen
René Küttschreutter Ulvenhout
Bert Laan Haarlem
Egbert Lamers Wageningen
Henk Lansink Rolde
Emile Leenen Leiden
Christ Leest Eindhoven
Koos Leeuwen Rotterdam
Ruud Legdeur Heerhugowaard
Iwan Leijtens Breda
Seppo Leppälä Veghel
Sara Lewensztain Leiden
Dirk Lindeboom Heemstede
Jos Ling Den Haag
Michiel Loon Meppel
Ehud Loudar Haarlem
Centinus Lubberts Veendam
Arie Lugtenburg Assen
Cas Mak Harderwijk
Luis Filipe Malveiro Vianen
Theo Mathot Utrecht
Paulien Meeuwsen Breda
Edward Meijer Tilburg
John Meulendijks Tilburg
Bernard Mobach Dronrijp
Ortwin Moreau Antwerpen (België)
Dinand Mostert Woerdense Verlaat
Lucia Mugsian Zoetermeer
Nico Nuitten België Lier
Dick Oosterhof Groningen
Maarten Oranje Kampen
Ron Oudshoorn Heiloo
Albertien Pater Haarlem
Jeroen Pelser Delft
Frans Pietjouw Oude Tonge
Hendrik Pijpers België
Alex Plantenga Eindhoven
Berber Poorte Tilburg
Ruud Prast Nigtevecht
Joop Putten Axel
Jos Raets Geel (België)
Arjen Reeser Beek-Ubbergen
Peter Roelofsz Emmen
Hans Roer Made
Alex Ros De Lier
Henny Rouw Wijchen( bij Nijmegen)
Frans Sande Tilburg
Milo Schekkerman Gouda
Arjen Scheurwater Oud-Beijerland
Nadia Schumacher Zaandam
Philip Schumer Hengelo
Frans Sedee Amsterdam
Frans Sikkema Bilthoven
Jef Slijderink Houten
Eric Sloot Doetinchem
Goswin Smet Ranst (Oelegem) België
Evert Snel Werkhoven
Marten Snyders Baarn
Anne Sollie Leeuwarden
Kristof Sompel Wingene (België)
Ard Souman Hattemerbroek
Vincent Spannenburg Raalte
René Speet Utrecht
Machiel Spiering Dordrecht
Marinus Staal Renkum
George Stanciu Werkhoven
Robert Steeg Rotterdam
Minke Strikwerda Sneek
Henk Swager Nijkerk
Chris Taerwe Gent (België)
Sven Taffijn Gooik
Frank Tijman Doetinchem
Hans Troost Soest
Peter Vanhoe Harelbeke (België)
Joop Verhoog Nijkerk
Pieter Verhulst Delft
Dries Verhulst Poperinge (België)
Erik Verhulst Antwerpen
Marijn Verrijt Eindhoven
Frank Versloot Amsterdam
Gerco Versteeg Zeewolde
Erik Viegen Veendam
Jan-Gert Vink Zuid-Beijerland
Loes Vossen Lent
Willem Vreeken Rotterdam
Wim Vries Zandvoort
Just Vrins Beusichem
Leendert Waal Randwijk
Els Waard De Waal (Texel)
Nynke Wal Utrecht
Hans Wateren Purmerend
Robbert Westera Winterswijk
Ton Wijk Breda
Maarten Wilbrenninck Leuven (België)
Geert Willemse Venray
Sjef Witjes Meppel
Ferry Wouda Amsterdam
René Zwezerijnen Beilen